Забронювати

Кожного року у Львові на свято Дня Незалежності проходить багато цікавих заходів та подій. Фестивалі, концерти, покази кінофільмів, лекції та багато іншого! Вам не потрібно буде довго шукати локацію, для Вас ми наведемо огляд цікавих подій у місті.
Приїжджайте до Львова, одягайте вишиванку і пориньте у святкування!

Фестиваль “Етновир”

Святкування Дня Незалежності у Львові почнеться вже 22 серпня – тут проходитиме щорічний міжнародний фестиваль фольклору “Етновир” до 26 серпня, який дасть старт святкуванню у місті. На фестивалі будуть колоритні та відомі колективи з таких країн, як: Словаччина, Хорватія, Латвія, Перу, Парагвай, та навіть з Індії, Мексики та Індонезії.  Всі вони представлятимуть свою етнічну культуру в Львові.
Локація: площа Ринок та площа Музейна.

Концерт Onuka

Музиканти потішать, як новими композиціями, так і знаними хітами!
“Музика ONUKA – це органічний мікс електроніки, актуальної поп-музики та української етніки” – додають організатори.
Локація: !FESTrepublic

День Незалежності у Львіварні

Музейно-культурний комплекс пивної історії “Львіварня” запрошує Вас провести свята з користю і відвідати виставку українського хендмейду, де  буде можливість не тільки подивитись та придбати роботи українських майстрів, але й зробити власний виріб на майстер-класах своїми руками: навчитися плести бісером, зварити мило, розписати керамічний виріб та інше.
Локація: Клепарівська, 18.

Міжнародний фестиваль Параджанова

У святкові дні також буде проводитися четвертий Міжнародний фестиваль, який присвячений відомому режисерові Сергію Параджанову на Левандівці, де буде організовано різноманітні лекції, дискусії, майстер-класи для дітей та дорослих, музика,  концерт до Дня Незалежності та багато іншого.
Локація:  територія парку “Левандівський”.

“Пінзель. Ukrainian Live у Годовиці”.

До Дня Незалежності, 23 та 24 серпня, у Годовиці, що біля Львова відбудеться цікавий мистецький проект. Біля стін покинутого костелу музиканти з Ukrainian Festival Orchestra , під диригуванням директора Львівського будинку органної музики Івана Остаповича, дадуть концерт. Зокрема, прозвучить незнана досі, світова прем’єра Другої симфонії Павла Сениці.
Локація: село Годовиця.

Концерт «Дударика»

Цього року «Дударик» вже вкотре співатиме спільно із священиками з усіх українських церков. Початок о 16:30 на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку.
Ми віримо у те, що допоки діти моляться рідною мовою, буде наша Україна прекрасною, а незалежною і поготів”, — розповідає Дмитро Кацал, директор і диригент Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик».
Локація:  біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

А ще обов’язково подбайте про місце проживання завчасно, адже в цей період в місті завжди дуже багато гостей! Зупинившись в готелі Нота Бене  чи Нота Бене Лофт на ці дати Ви можете по-справжньому відчути святкову атмосферу і насолодитися літнім відпочинком у Львові