Reserve
pattern

Лоббі - бар

У нас Ви можете замовити смачні страви та випити улюблений напій. У меню, крім страв основних страв ресторану – відібрані кращі сорти вин, міцних алкогольних напоїв, фреші та популярні десерти.

У будні дні з 13:00 до 15:00 запрошуємо на смачні
бізнес – ланчі. На вибір є 6 комплексів, в тому числі і вегетаріанський, тому кожен знайде собі щось до душі.
З меню можете ознайомитись тут.

Також бар пропонує гостям ароматну натуральну каву, приготовану на професійній кавовій-машині та преміальні сорти чаю.

Це ідеальне місце для дружніх зустрічей і ділових переговорів  у спокійній камерній обстановці.

Справжній затишок і комфорт Вам надасть інтер’єр і чудовий сервіс, а швидкий Wi-Fi допоможе Вам знаходитися в курсі всіх подій.

pattern

Весілля

Бажаєте відсвяткувати незабутнє весілля у Львові? Для цієї особливої події комплекс Нота Бене пропонує два окремих зали «Classic» та «Modern».  У залі може комфортно розміститися до 150 гостей.

Зручне розташування бенкетних залів є значною перевагою весільного обслуговування у нашому готелі. Оскільки зал для святкування «Classic» знаходиться окремо від залу для проведення танцювальних заходів «Modern» . Така європейська практика планування залів дає можливість гостям комфортно спілкуватися та насолоджуватися весіллям.

Організація будь-якого бенкету передбачає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення бенкету, оформлення залу, сервірування столів та, першкласного обслуговування. Ми запропонуємо Вам для вибору  асортимент  страв, оригінальних салатів та цікавих закусок у кращих традиціях європейської та української кухні.

Бронювання: +380 (50) 431 04 82

img
pattern
img

Modern Hall

The 138-m² Modern Hall is suitable for organizing and conducting talks, exhibitions, shows, seminars and conferences, as well as for entertainment events such as discos, music and dance evenings.

You can choose the method of holding a banquet: by the method of placement – sitting (banquet) or standing (buffet-banquet); with the participation of staff in the service: full or partial; by assortment of dishes and drinks: banquet of general purpose, banquet-cocktail, buffet buffet. According to your wishes, we will offer the best solution for your event.

We offer for you different types of chair:

  • “Theater” – 70 people
  • “П-form” seating chart –  20 people
  • “Class”  – 30 people
pattern

Зал «Modern Hall»

Сучасний зал «Modern Hall», площею 138 м²,  підходить для організації та проведення переговорів, виставок, показів, семінарів і конференцій, а також для проведення  розважальних заходів – дискотек, музичних та танцювальних вечорів.

Обрати метод проведення бенкету ви можете самі: за способом розміщення — сидячи (бенкет) або стоячи (фуршет-бенкет); за участю персоналу в обслуговуванні: повне або ж часткове; за асортиментом страв і напоїв: бенкет загального призначення, бенкет-коктейль, фуршет-буфет. Відповідно до ваших побажань ми запропонуємо оптимальне рішення для вашої події.

Можливі різні варіанти розміщення у залі:

  • “Театр” з розміщенням  70 осіб
  • “П-розсадка” – розміщення 20 осіб
  • “Клас”  з розміщенням 30 осіб
img

Відеоогляд готелю

pattern
pattern