Aby zarezerwować
pattern

Лоббі - бар

У нас Ви можете замовити смачні страви та випити улюблений напій. У меню, крім страв основних страв ресторану – відібрані кращі сорти вин, міцних алкогольних напоїв, фреші та популярні десерти.

У будні дні з 13:00 до 15:00 запрошуємо на смачні
бізнес – ланчі. На вибір є 6 комплексів, в тому числі і вегетаріанський, тому кожен знайде собі щось до душі.
З меню можете ознайомитись тут.

Також бар пропонує гостям ароматну натуральну каву, приготовану на професійній кавовій-машині та преміальні сорти чаю.

Це ідеальне місце для дружніх зустрічей і ділових переговорів  у спокійній камерній обстановці.

Справжній затишок і комфорт Вам надасть інтер’єр і чудовий сервіс, а швидкий Wi-Fi допоможе Вам знаходитися в курсі всіх подій.

pattern

Весілля

Бажаєте відсвяткувати незабутнє весілля у Львові? Для цієї особливої події комплекс Нота Бене пропонує два окремих зали «Classic» та «Modern».  У залі може комфортно розміститися до 150 гостей.

Зручне розташування бенкетних залів є значною перевагою весільного обслуговування у нашому готелі. Оскільки зал для святкування «Classic» знаходиться окремо від залу для проведення танцювальних заходів «Modern» . Така європейська практика планування залів дає можливість гостям комфортно спілкуватися та насолоджуватися весіллям.

Організація будь-якого бенкету передбачає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення бенкету, оформлення залу, сервірування столів та, першкласного обслуговування. Ми запропонуємо Вам для вибору  асортимент  страв, оригінальних салатів та цікавих закусок у кращих традиціях європейської та української кухні.

Бронювання: +380 (50) 431 04 82

img
pattern
img

Modern Hall

Nowoczesna sala „Modern Hall” o powierzchni 138 m² nadaje się do organizowania i prowadzenia rozmów, wystaw, pokazów, seminariów i konferencji, a także do organizowania imprez rozrywkowych, takich jak dyskoteki, wieczory muzyczne i taneczne.

Możesz wybrać sposób organizacji uczty: według metody umieszczenia – siedzącej (bankiet) lub stojącej (bufet-bankiet); z udziałem personelu w serwisie: pełny lub częściowy; przez asortyment dań i napojów: bankiet ogólnego przeznaczenia, bankiet-koktajl, bufet w formie bufetu. Zgodnie z Twoimi życzeniami zaoferujemy najlepsze rozwiązanie na Twoje wydarzenie.

Istnieją różne opcje aranżacji miejsc siedzących

  • „Teatr” z rozmieszczeniem 70 osób
  • „П-forma” z rozmieszczeniem 20 osób
  • „Class”  z rozmieszczeniem 30 osób
pattern

Зал «Modern Hall»

Сучасний зал «Modern Hall», площею 138 м²,  підходить для організації та проведення переговорів, виставок, показів, семінарів і конференцій, а також для проведення  розважальних заходів – дискотек, музичних та танцювальних вечорів.

Обрати метод проведення бенкету ви можете самі: за способом розміщення — сидячи (бенкет) або стоячи (фуршет-бенкет); за участю персоналу в обслуговуванні: повне або ж часткове; за асортиментом страв і напоїв: бенкет загального призначення, бенкет-коктейль, фуршет-буфет. Відповідно до ваших побажань ми запропонуємо оптимальне рішення для вашої події.

Можливі різні варіанти розміщення у залі:

  • „Театр” з розміщенням  70 осіб
  • „П-розсадка” – розміщення 20 осіб
  • „Клас”  з розміщенням 30 осіб
img

Відеоогляд готелю

pattern
pattern