Забронировать
pattern

Лоббі - бар

У нас Ви можете замовити смачні страви та випити улюблений напій. У меню, крім страв основних страв ресторану — відібрані кращі сорти вин, міцних алкогольних напоїв, фреші та популярні десерти.

У будні дні з 13:00 до 15:00 запрошуємо на смачні
бізнес — ланчі. На вибір є 6 комплексів, в тому числі і вегетаріанський, тому кожен знайде собі щось до душі.
З меню можете ознайомитись тут.

Також бар пропонує гостям ароматну натуральну каву, приготовану на професійній кавовій-машині та преміальні сорти чаю.

Це ідеальне місце для дружніх зустрічей і ділових переговорів  у спокійній камерній обстановці.

Справжній затишок і комфорт Вам надасть інтер’єр і чудовий сервіс, а швидкий Wi-Fi допоможе Вам знаходитися в курсі всіх подій.

pattern

Весілля

Бажаєте відсвяткувати незабутнє весілля у Львові? Для цієї особливої події комплекс Нота Бене пропонує два окремих зали «Classic» та «Modern».  У залі може комфортно розміститися до 150 гостей.

Зручне розташування бенкетних залів є значною перевагою весільного обслуговування у нашому готелі. Оскільки зал для святкування «Classic» знаходиться окремо від залу для проведення танцювальних заходів «Modern» . Така європейська практика планування залів дає можливість гостям комфортно спілкуватися та насолоджуватися весіллям.

Організація будь-якого бенкету передбачає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення бенкету, оформлення залу, сервірування столів та, першкласного обслуговування. Ми запропонуємо Вам для вибору  асортимент  страв, оригінальних салатів та цікавих закусок у кращих традиціях європейської та української кухні.

Бронювання: +380 (50) 431 04 82

img
pattern
img

Зал «Modern Hall»

Современный зал «Modern Hall», площадью 138 м², подходит для организации и проведения переговоров, выставок, показов, семинаров и конференций, а также для проведения развлекательных мероприятий — дискотек, музыкальных и танцевальных вечеров.

Выбрать метод проведения банкета вы можете сами: по способу размещения — сидя (банкет) или стоя (фуршет-банкет) с участием персонала в обслуживании: полное или частичное; по ассортименту блюд и напитков: банкет общего назначения, банкет-коктейль, фуршет-буфет. Соответствии с вашими пожеланиями мы предложим оптимальное решение для вашего события.

Возможны различные варианты размещения в зале:

  • «Театр» с размещением 70 человек
  • «П-рассадка» — размещение 20 человек
  • «Класс» с размещением 30 человек
pattern

Зал «Modern Hall»

Сучасний зал «Modern Hall», площею 138 м²,  підходить для організації та проведення переговорів, виставок, показів, семінарів і конференцій, а також для проведення  розважальних заходів – дискотек, музичних та танцювальних вечорів.

Обрати метод проведення бенкету ви можете самі: за способом розміщення — сидячи (бенкет) або стоячи (фуршет-бенкет); за участю персоналу в обслуговуванні: повне або ж часткове; за асортиментом страв і напоїв: бенкет загального призначення, бенкет-коктейль, фуршет-буфет. Відповідно до ваших побажань ми запропонуємо оптимальне рішення для вашої події.

Можливі різні варіанти розміщення у залі:

  • «Театр» з розміщенням  70 осіб
  • «П-розсадка» — розміщення 20 осіб
  • «Клас»  з розміщенням 30 осіб
img

Відеоогляд готелю

pattern
pattern