Забронювати
pattern

Весільний бенкет

Хочете відсвяткувати незабутнє весілля у Львові? Для цієї особливої події готель «Нота Бене» пропонує два окремих зали «Classic» та «Modern».  У залі можуть комфортно розміститися до 150 гостей.
Зручне розташування бенкетних залів є значною перевагою весільного обслуговування у нашому готелі. Оскільки зал для святкування «Classic» знаходиться окремо від залу для проведення танцювальних заходів «Modern» . Така європейська практика планування залів  дає можливість гостям комфортно спілкуватися та насолоджуватися весіллям.

Організація будь-якого бенкету передбачає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення бенкету, оформлення залу, сервірування столів та, першкласного обслуговування. Ми запропонуємо Вам для вибору асортимент бенкетних страв, оригінальних салатів та цікавих закусок у кращих традиціях європейської та української кухні.

img
pattern
img

Зал "Classic Hall"

Однією з найважливіших вимог готелів бізнес-класу є забезпечення можливості бенкетного обслуговування. “Classic Hall” чудово підходить для організації урочистих подій у Львові – святкових бенкетів, незабутніх весіль, сімейних свят та корпоративних заходів .

Світлі тони інтер`єру та стильний дизайн залу зробить Ваше свято ще красивішим. Зручні меблі, сучасна техніка та професійне обслуговування забезпечать  високий рівень проведення вашого заходу. У залі, для зручності, облаштований спеціальний подіум для виступів. Площа залу 189 м² дозволяє комфортно розміщувати до 150 осіб.

Можливі різні варіанти організації розсадки:

  • “Театр” з розміщенням 150 осіб
  • “П-розсадка” – розміщення 60 осіб
  • “Клас”  з розміщенням 70 осіб

 

pattern

Зал «Modern Hall»

Сучасний зал «Modern Hall», площею 138 м²,  підходить для організації та проведення переговорів, виставок, показів, семінарів і конференцій, а також для проведення  розважальних заходів – дискотек, музичних та танцювальних вечорів.

Обрати метод проведення бенкету ви можете самі: за способом розміщення — сидячи (бенкет) або стоячи (фуршет-бенкет); за участю персоналу в обслуговуванні: повне або ж часткове; за асортиментом страв і напоїв: бенкет загального призначення, бенкет-коктейль, фуршет-буфет. Відповідно до ваших побажань ми запропонуємо оптимальне рішення для вашої події.

Можливі різні варіанти розміщення у залі:

  • “Театр” з розміщенням  70 осіб
  • “П-розсадка” – розміщення 20 осіб
  • “Клас”  з розміщенням 30 осіб
img

Відеоогляд готелю

pattern
pattern