Reserve
pattern

Сніданки у ресторані "Nota Bene"

Готель “Nota Bene” пропонує розкішний сніданок з багатим вибором найрізноманітніших страв.
Континентальне меню та шведська лінія включає безліч оригінальних страв і напоїв. Тут представлена як місцева, так і міжнародна кухні.
Рекомендуємо почати день з сніданку в атмосфері розкоші інтер’єрів ресторану “Nota Bene”!

img
pattern
img

Бізнес-ланчі у ресторані "Nota Bene"

Для багатьох діловіх людей бізнес-ланч вже давно ставш одним з найпопулярнішіх способів проведення обідньої перерви.
Ресторан «Nota Bene» запрошує Вас спробувати наші бізнес-ланчі у будні дні з 13.00 до 15.00. Меню бізнес-ланчу включає в себе суп, салат та основну страву. Також додається лимонад.

pattern

Меню бізнес-ланчів та сніданків

img
pattern

Бізнес-ланчі та сніданки у Львові

Бізнес ланчі

Послуга бізнес-ланчу користується підвищеним попитом у організаційВ будьякій роботі дорога кожна хвилина, а проведення обіду в компанії колег допоможе оптимізувати час, обгорити за вишуканим столом певні робочі моменти, поділитись досвідом, показати свої професійні знання, тощо.  Крім тоговід корисного і збалансованого харчування безпосередньо залежить здоров’я співробітників і їх працездатністьа також високу продуктивність  роботи компаніїЗа організованим бізнесланчем колеги можуть поспілкуватися і обговорити справи компанії. Корпоративний обід не тільки дозволяє смачно і корисно пообідатиале і покращує показники роботи фірми. Спільні обіди зближують співробітників, а також підвищують корпоративний духНаш ресторан “Нота Бене” у місті Львів пропонує Вам великий вибір гарячих стравсалатівзакусок і десертів, які задовільнять навіть найвибагливіші смакові вподобання! Меню нашого ресторану повністю збалансовано, є все необхідне для повноцінного, поживного обіду.

Сніданки

Наші гості охоче хвалять чудовий сніданок, пропонований рестораном “Nota Bene”.

Почніть свій день з апетитного і ситного сніданку! Щоранку ми запрошуємо Вас на сніданок «Шведська лінія» в ресторані нашого готелю.

Бронюючи номер в готелі, сніданок вже включений у вартість! Такого розмаїття страв Ви не знайдете ні в одному ресторані. До того ж Ви істотно економите, як Ваш бюджет, так і Ваш час!

Сніданок проходить:
понеділок – п’ятниця 7:00 – 10:30
субота – неділя 8:00 – 11:00

“Шведський стіл” з багатим вибором гарячих і холодних страв української та європейської кухні, легких закусок, соків, молочних продуктів, гарячих напоїв, фруктів, а також свіжої випічки, кондитерських виробів і десертів власного приготування.

Любителів здорового і корисного харчування приємно здивують своєю різноманітністю дієтичне і пісне меню, яке включає пісне відварене м’ясо або рибу, салати зі свіжих овочів і фруктів, кілька видів каш, соки, тощо. Харчування має бути не тільки смачним і різноманітним, але і збалансованим – ми подбали про це.

При ранньому виїзді з готелю (до 07:00) за Вашим запитом ми зможемо організувати сніданки в ланч-бокси.

* Для гостей готелю сніданок «шведський стіл» входить у вартість проживання.

Смачний сніданок – запорука хорошого дня! Заряд енергії та гарного настрою гарантовано! Не пропускайте таку важливу і корисну трапезу!

Окрім шведської лінії ми пропонуємо також континентальні сніданки.