Reserve
pattern
img

Ресторан для хрестин у Львові

Весільний банкет – одна з найважливіших складових головного дня в житті молодої сім’ї. Він вимагає не менше уваги, ніж сама реєстрація, одруження або планування медового місяця. Якщо Ви хочете провести його на найвищому рівні, витративши оптимальну кількість коштів – скористайтеся послугами нашого ресторану “Nota Bene”.

Щоб Ваше весілля вдалося та запам’яталось тільки з позитивного боку, гості залишилися задоволені, а молодята щасливі – слід довіритись нашому професіоналізму!

pattern

Святкуй хрестини разом з нами!

Як відзначити хрестини в дитини?

Коли батьки думають над тим, як відзначити хрестини дитини, потрібно знати, що Хрещення людини – це найважливіший день у його житті. Таїнства Хрещення і святого Миропомазання – це особливі ритуали, і тому ставлення до них має бути духовне, свідоме і спокійне. Важливо, щоб не було бажання охрестити свою дитину тільки з тієї причини, що так прийнято в суспільстві.

Приводом для святкування хрестин є здійснення Таїнства Хрещення над дитиною. Дуже важливо, щоб це святкування проходило в атмосфері урочистості і серйозності.

Під час хрестин дуже важливо попередити фотографів, щоб вони знаходилися в приміщенні, де відбувається Таїнство, з почуттям поваги до здійснюванної події. Важливо, щоб вони не відволікали своїми діями священнослужителя від його обов’язків. Фотографії та відеозйомка мають значення для збереження пам’яті, проте дуже важливо, щоб ці дії не відволікали людей від молитви.

На церемонію потрібно приходити вчасно, бажано навіть за деякий час до того моменту, який вам призначений. Священики вимагають, щоб батьки дитини спочатку прийняли Таїнство Вінчання, а потім вже прийшли хрестити дитину до церкви. Це пов’язано з тим, що згідно правил церкви дитина повинна виховуватися в повноцінній родині. Ця ж вимога стосується і хресних батьків. Коли батьки планують, як відзначити хрестини дитини, то вони повинні відвести особливу роль хрещених батьків. Ці близькі люди повинні бути свідомими християнами і розуміти, яка величезна відповідальність лежить на їх плечах. Їм доведеться стояти поруч з дитиною під час хрещення,як і самим батькам, тому що вони несуть відповідальність за його християнське виховання. Під час святкування хресні батьки кажуть слова подяки батькам за те, що довірили їм участь у вихованні дитини, бажають  новонародженному здоров’я та хорошої життєвої дороги.

Поради під час святкування

Коли батьки або найближчі родичі готують сценарій того, як відзначити хрестини дитини, вони повинні подумати, в який день вони збираються це зробити, в який час, кого запросити. Запросити гостей можна в усній формі, по телефону, по електронній пошті або відправити святкові листівки. Це залежить від того, яким запасом часу і можливостей ви володієте в своєму розпорядженні в даний момент.

Священики радять батькам, які запитують про те, як відзначити хрестини дитини, постаратися не вживати під час свята багато спиртних напоїв. Алкоголь притупляє свідомість і опоганює вчинене Таїнство Хрещення. Під час алкогольного сп’яніння люди можуть вести себе неадекватно. На жаль, багато слов’янських людей не вміє належним чином контролювати кількість алкогольних напоїв, допустимих для їх організму. Тому, чим менше буде такого роду пиття на столі, тим краще для духовного настрою людей. Бажано під час святкування хрестин всім разом помолитися за хрещеного немовля.

Під час поздоровлень з хрестинами дуже важливо вимовляти духовні побажання наповнені молитовним духом. Можна побажати дитині і його батькам, щоб та духовна благодать, яка вилилася в його душу під час здійснення Хрещення, збереглася в ньому протягом всйого його життя, а ще краще, щоб вона примножилася. Хрещені батьки, бабусі і дідусі можуть вивчити і вимовити побажання в віршах. Також слід не забувати про подарунки для новонародженого.