Aby zarezerwować

Готель для поселення з тваринами Nota Bene

Готель «Нота Бене» у місті Львів – сучасний готельний комплекс, який відповідає міжнародному рівню 3 зірки. Ми врахували всі потреби гостей, які подорожують з домашніми вихованцями, та створили умови для комфортного проживання з тваринами.

Чи плануєте ділову чи туристичну поїздку у місто Львів? Тепер вам не потрібно займатися пошуками зооготелі або знайомих, які зможуть доглянути за вихованцем, адже ваші «хвостики» можуть подорожувати разом з вами.

«Нота Бене» – готель високого класу з розміщенням з тваринами у місті Львів. У нас є кілька важливих переваг, які зроблять ваше перебування у місті Львів максимально комфортним.

Ви можете переглянути доступні номери або залишити форму звортнього зв’язку, якщо у Вас є запитання.

За правилами готелю Нота Бене, за невелику додаткову плату дозволено проживання:

  • собак маленьких і середніх порід;
  • будь-яких кішок;
  • дрібних екзотичних тварин – морських свинок, тхорів, шиншил, дегу і інших подібних звірків;
  • птахів і рептилій – популярних черепах, геконів, ігуан.

А ось великим, небезпечним та агресивним вихованцям перебування в нашому готелі заборонено.

При бронюванні господар повинен обов’язково попередити менеджера готелю, що приїде на відпочинок із твариною та повідомити його вид і розміри.

  • Щоб ваша тваринка відчувала себе як вдома, візьміть із собою коврик або клітку, лоток для туалету. На рецепції Вам дадуть спеціальний посуд для тварин.
  • Не залишайте тваринку одну без власника. Будьте з тваринами на всій території готелю – номери, холл, ресторан.
  • Ресторан та інші громадські місця готелю закриті для собак та кішок.
  • Розміщення тварини не передбачає вигулу тварин на газонах навколо готелю, це заборонено.

Наш готель з тваринами у м. Львів знімає демократичну плату за поселення 250 грн.


Готель з тваринами Львів
Речі, які потрібно знати, плануючи подорож з твариною

Брати чи не брати?

Для початку вирішіть: чи дійсно варто брати вихованця із собою? Якщо для вас поїздка – це веселе та захоплююча пригода, то для нього вона може обернутися досить серйозним стресом. Якщо вихованець завзято пручається навіть при спробі відвезти його до ветеринара, що знаходиться в 10 хвилинах від будинку, то уявіть, якою катастрофою може стати для нього п’ятигодинний переїзд. Тварини чуйно реагують на будь-які зміни: зміна навколишнього середовища, незнайома територія, порушення звичного графіка – все це може вивести їх з рівноваги.

Приймаючи остаточне рішення, слід враховувати три основні чинники: тривалість поїздки, обраний напрям, особливості характеру вашого вихованця. Собаки, наприклад, сильно прив’язані до господарів і, як правило, переносять «сімейні» подорожі набагато легше кішок, які прив’язані в першу чергу до своєї території і часто важко звикають до нового місця. В кінцевому підсумку, хто, як не ви, краще за всіх знає, чи готовий ваш вихованець відкривати нові горизонти?

Що знадобиться в дорозі?

Візьміть з собою запаси води: тварині потрібно багато пити в дорозі, а ваше завдання – за цим уважно простежити. Часто налякані незнайомими звуками звірятка відмовляються від пиття, що може привести до сильного зневоднення – про всяк випадок майте під рукою поїлку.

Везти вихованця в багажнику можна: головне переконатися, що там для нього не дуже жарко, адже навіть в машинах з клімат-контролем температура в багажному відділенні, як правило, вище, ніж в салоні. А ось тримати кішку на колінах під час руху – погана ідея: для вашої загальної безпеки тварини повинні подорожувати в спеціальних клітинах-переноска відповідного розміру. Навіть в разі невеликої аварії незакріплене тварина, як, втім, і не пристебнутий пасажир, являє собою серйозну загрозу для всіх, хто знаходиться в автомобілі.

Обов’язково зупиняйтеся по дорозі, щоб тварина могла розім’яти лапи і зробити в спокійній обстановці всі свої насущні справи. Навіть подорожуючи автобусом або поїздом, при необхідності можна зійти і дочекатися наступного рейсу, щоб дати вашому улюбленцю можливість розслабитися. Якщо ж ви летите літаком, завжди уточнюйте правила перевезення тварин на сайті авіакомпанії: умови можуть сильно відрізнятися.