Aby zarezerwować
pattern
img

Ресторан для корпоративу у Львові

Корпоратив – важливий елемент корпоративної культури, який допомагає зробити колектив більш згуртованим і цілеспрямовано рухатися разом, вирішуючи пріоритетні завдання компанії.

Вибираючи ресторан „Nota Bene” для корпоративу, Ви можете бути впевнені, що всі гості залишаться не тільки задоволені святом, а й захочуть його зустрічати в нашому затишному залі знову і знову.

pattern

pattern

Чому обирають наш ресторан для святкування корпоративу?

Якщо Ваша компанія має високі досягнення в бізнесі, у Вас багато ділових партнерів, з якими хочеться підтримувати хороші взаємини, Ви постійно фіксуєте високі результати, доходи – це ознаки успіху із професіоналізмом. Однак в такому інтенсивному графіку неодмінно має бути місце для відпочинку у Львові. Звичайно ж, можна відпочивати вдома, із родиною, але необхідність колективного відпочинку доведена психологами. Це сприяє зміцненню дружньої атмосфери в колективі, подальшої згуртованій роботі справжньої команди, а як результат – просування підприємства у Львові з більш високою продуктивністю роботи персоналу.

Відмінним засобом для досягнення вищевказаних показників є корпоратив у Львові. Як правило, корпоративні вечірки присвячені найбільш важливим корпоративним подіям – підписання вигідного контракту, успішному завершенню ділової угоди або важливого проекту, важливої ​​дати установи. Приводом для колективного відпочинку є, як календарні свята, так і особисті події співробітників Вашого колективу. Солідні компанії вибирають солідні місця відпочинку, тому ресторан для корпоративу – найоптимальніше місце відпочинку.

Для будь-якого керівника компанії важливо створити сприятливу атмосферу в колективі. Від цього залежить бажання кожного працювати на благо своєї фірми. Прості застілля на території офісу не несуть позитивної енергетики. Важливо, аби свято проходило абсолютно в іншому місці, де нічого не нагадує про сірих робочі будні. Таким місцем може стати ресторан Nota Bene у Львові, де можна весело провести корпоратив в ресторані.

Корпоративи у Львові. На що слід звертати увагу?

Вибираючи корпоратив у Львові, необхідно звертати увагу на безліч факторів, від яких буде залежати загальне враження від свята:

  • Ресторан Nota Bene у Львові надає своїм відвідувачам широкий вибір страв, напоїв і десертів, що задовільнять смак навіть найвибагливіших гостей. Складанням меню займаються досвідчені професіонали, які є надійною запорукою того, щоб наші відвідувачі залишаться задоволеними!
  • До послуг відвідувачів два зали, серед яких завжди знайдеться підходяще приміщення для проведення корпоративу великої компанії або невеликої фірми, а також відкрита тераса.
  • Наш ресторан розташований в затишних куточках міста Львова зі зручним транспортним сполученням. Крім того, біля закладу обладнаний паркінг для гостей.
  • Запропонуємо зняти відповідний зал для проведення вашого корпоративу.

Якщо Ви замовили ресторан у Львові для проведення корпоративу, обов’язково потрібно затвердити меню, а також тип застілля: фуршет, банкет, кава-брейк.

Банкети корпоративного плану можуть проводитися в різних видах:

  • у вигляді фуршету – це найбільш часто вживаний спосіб. Він досить демократичний, щодо бюджетний, але в той же час зручний і приємний. Суть його в тому, щоб обслуговування такого заходу персоналом саме мінімальне, гостям надається право самостійно вибирати готові закуски і напої, накладаючи їжу собі в тарілку;
  • у вигляді кава-брейк – зазвичай являє собою стіл з чашками, банками розчинної кави або чаєм в пакетиках, кавоварками або кавовими, цукерками, цукром, вершками і печивом. Однак можуть бути присутніми і спиртні напої (коньяк, вино, горілка) з гарячими закусками. Під час фуршету, кава-брейк не має на увазі фіксованих місць, учасники самі собі наливають каву та їдять стоячи.
  • класичний банкет на увазі, що запрошені розсаджуються за красиво оформлені столи, для них розігруються шоу, а під час їжі вони користуються постійною увагою обслуговуючого персоналу. Такий корпоратив у Львові просто зобов’язаний бути пафосним і дорогим, а зал для його проведення, як і в цілому ресторан – дуже красивим та добре оформленим.

До вашого повного розпорядженням надаються кілька залів, місткістю від 20 до 130 персон, так що місця вистачить навіть для масштабного корпоративного свята.

Ресторан для корпоративу Nota Bene у Львові радо прийме своїх відвідувачів, подарувавши їм гарний настрій з незабутніми враженнями! Замовити зал ви можете в будь-який зручний для вас час, зв’язавшись з нами по телефону.