Aby zarezerwować

У липні 2019 в Києві відбудеться наймасштабніший фестиваль України та один із найпомітніших опен-ейрів Східної Європи Atlas Weekend. Зустрічай пре-паті Atlas Weekend 2019 у Львові з гуртами Latexfauna, KARNA, MoonZoo та співачкою Лєрою Яскевич.  Вечірка опен-ейр відбудеться 7 червня на території !FESTrepublic. Вхід вільний. До зустрічі!

Фестиваль „Ніч У Львові”

Під час фестивалю львів’яни та гості міста матимуть можливість відвідати понад 100 нічних екскурсій, театралізованих дійств, мистецьких перформансів у музеях, театрах, храмах, підземеллях, галереях тощо. Вхід на деякі заходи є платний, а на деякі безкоштовний.  Спеціально до Leopolis Jazz Fest гурт Танок на майдані Конґо готує ексклюзивне шоу „Jazzy DeLuxe”.

Програму „Jazzy” було започатковано далекого 2003 року, коли Танок на майдані Конґо та джаз-бенд Схід-Side зіграли спільний концерт в легендарному київському клубі „44”, виконавши спеціальні версії пісень ТНМК.

21 червня Львів святкуватиме Міжнародний день Йоги!  Українська федерація йоги за підтримки Посольства Індії в Україні розпочинає підготовку до святкування.  Міжнародний день Йоги у Львові відсвяткують майстер класами та лекціями на тему йоги, які проходитимуть в парку ім.І.Франка та творчому просторі Communa на площі Ринок.

Гучне і яскраве свято поєднує 5 континентів, 120 країн та 800 міст, серед яких і наш Львів. Кожного року у цей день жива музика звучить на вулицях і площах, у парках і скверах, в кав’ярнях і музеях, з балконів будинків і вікон державних установ, у двориках, на вокзалах, в клубах, на лавочках, словом, всюди, де лиш заманеться. Свято дає можливість відчути як найбільше відтінків і жанрів музики. Простір міста заливають хвилі джазу і блюзу, року і фолку, електронної і академічної музики, хорового і сольного співу, хіп-хопу і співаної поезії…  Цу Етновир — щорічний міжнародний фестиваль.