Aby zarezerwować
pattern

Святкування дня народження у Львові

„Nota Bene” готовий прийняти всіх бажаючих гостей відзначити свій день народження в нашому ресторані. Вибравши наш ресторан, Ви поринете не тільки в естетичну атмосферу романтичного міста з ввічливим персоналом та смачними стравами, але і відзначите день народження на вищому рівні та без зайвих витрат.

img
pattern
img

Святкування іменин у Львові

У кожного з нас є свій ангел-охоронець, який завжди з нами і який допомагає йти по правильному шляху. Він точно заслуговує на те, щоб раз на рік ми знайшли час подякувати йому за все хороше, добре і розумне, що він нам несе. Наш ресторан пропонує святкування іменин з хорошим сервісом, смачним меню, вишуканим дизайном та неймовірною атмосферою.

pattern

Святкування ювілею у Львові

Ювілей – надзвичайно важливий дата в житті кожної людини. Це свято може бути заходом як демократичним, так і статусним, але в будь-якому випадку необхідна наявність правильно оформленого і красиво сервірованого столу і найголовніше – можливості пригостити гостей смачними стравами!

img

Місце для святкування

pattern

Святкування для народження, іменин та ювілею у Львові

Напередодні дня народження, кожен відчуває тривогу і хвилювання. Адже поки близькі люди роздумують над темою подарунка, іменинникові потрібно продумати, де весело і душевно відзначити свято. Незважаючи на величезний вибір ресторанів у Львові , не так просто знайти заклад, де гармонійно б з’єднувалися стильний інтер’єр, затишна атмосфера і смачне різноманітне меню. У пошуках такого ідеального місця, тихого сімейного святкування або банкету, ми запрошуємо відвідати наш ресторан Nota Bene. Що таке день народження? Це в першу чергу свято, де кожен іменинник хоче отримати якісь світлі і незабутні емоції. Колись відповідаючи на питання про місце святкування дня народження люди з упевненістю говорили, що відзначать його вдома. Але в наш час все зовсім по іншому. З’явилася величезна безліч місць, де можна відзначити день народження. Хоча і зараз можна зустріти чимало людей, які віддадуть перевагу стінам власного будинку, аніж ресторану. Все ж сьогодні багато хто віддає перевагу святкуванню дня народження в ресторані. На це є безліч причин, адже відзначити день народження в ресторані не складає ніяких труднощів. Для цього не треба бігати по магазинах, готувати гори їжі, накривати столи. Багато ресторанів у Львові пропонують відзначити день народження і на ряду з цим вибрати ресторан для дня народження часом буває непросто. Що ж особливого може запропонувати наш ресторан? Дуже смачні страви європейської, української кухні будуть приготовлені з душею і подані на стіл в потрібній послідовності до точно призначеного часу! Припаркуєтесь легко Прямо перед нашим банкетним залом для днів народжень розташована парковка, завдяки якій Ви зможете не турбуватись про безпеку автомобіля. Інтер’єр і атмосфера У нашому ресторані приємний і ненав’язливий інтер’єр в приглушених пастельних тонах, спеціально створений для того, щоб не перетягувати на себе увагу з іменинника, і не відволікати гостей кричущими фарбами або занадто вигадливим дизайном.