Забронювати
pattern

Лоббі - бар

У нас Ви можете замовити смачні страви та випити улюблений напій. У меню, крім страв основних страв ресторану – відібрані кращі сорти вин, міцних алкогольних напоїв, фреші та популярні десерти.

À la carte меню ресторану “Нота Бене”

У будні дні з 13:00 до 15:00 запрошуємо на смачні бізнес – ланчі.
Складіть свій із чотирьох запропонованих позицій.
Меню можете переглянути тут

Також бар пропонує гостям ароматну натуральну каву, приготовану на професійній кавовій-машині та преміальні сорти чаю.

Це ідеальне місце для дружніх зустрічей і ділових переговорів  у спокійній камерній обстановці.

Справжній затишок і комфорт Вам надасть інтер’єр і чудовий сервіс, а швидкий Wi-Fi допоможе Вам знаходитися в курсі всіх подій.

pattern

Весілля у Львові

Бажаєте відсвяткувати незабутнє весілля у Львові?

Для цієї особливої події комплекс Нота Бене пропонує два окремих зали «Classic» та «Modern».

У залі може комфортно розміститися до 150 гостей.

Зручне розташування бенкетних залів є значною перевагою весільного обслуговування у нашому готелі. Оскільки зал для святкування «Classic» знаходиться окремо від залу для проведення танцювальних заходів «Modern» . Така європейська практика планування залів дає можливість гостям комфортно спілкуватися та насолоджуватися весіллям.

Організація будь-якого бенкету передбачає прийом і оформлення замовлення, підготовку до проведення бенкету, оформлення залу, сервірування столів та, першкласного обслуговування. Ми запропонуємо Вам для вибору  асортимент  страв, оригінальних салатів та цікавих закусок у кращих традиціях європейської та української кухні.

Бронювання: +380 (50) 431 04 82

pattern
img

Зал "Classic Hall"

Однією з найважливіших вимог готелів бізнес-класу є забезпечення можливості бенкетного обслуговування. “Classic Hall” чудово підходить для організації урочистих подій у Львові – святкових бенкетів, незабутніх весіль, сімейних свят та корпоративних заходів .

Світлі тони інтер`єру та стильний дизайн залу зробить Ваше свято ще красивішим. Зручні меблі, сучасна техніка та професійне обслуговування забезпечать  високий рівень проведення вашого заходу. У залі, для зручності, облаштований спеціальний подіум для виступів. Площа залу 189 м² дозволяє комфортно розміщувати до 150 осіб.

Можливі різні варіанти організації розсадки:

  • “Театр” з розміщенням 150 осіб
  • “П-розсадка” – розміщення 60 осіб
  • “Клас”  з розміщенням 70 осіб

 

pattern

Зал «Modern Hall»

Сучасний зал «Modern Hall», площею 138 м²,  підходить для організації та проведення переговорів, виставок, показів, семінарів і конференцій, а також для проведення  розважальних заходів – дискотек, музичних та танцювальних вечорів.

Обрати метод проведення бенкету ви можете самі: за способом розміщення — сидячи (бенкет) або стоячи (фуршет-бенкет); за участю персоналу в обслуговуванні: повне або ж часткове; за асортиментом страв і напоїв: бенкет загального призначення, бенкет-коктейль, фуршет-буфет. Відповідно до ваших побажань ми запропонуємо оптимальне рішення для вашої події.

Можливі різні варіанти розміщення у залі:

  • “Театр” з розміщенням  70 осіб
  • “П-розсадка” – розміщення 20 осіб
  • “Клас”  з розміщенням 30 осіб
img
pattern
pattern