Забронювати

Book Forum Lviv

Це чи не найбільш важлива книжкова подія року, яка проводиться у Львові щовересня з 1994 року. Найбільший український книжковий форум та один з наймасовіших заходів подібного типу в Східній Європі.

Традиційно, маленькі і великі видавництва щовересня приїздять до Львова, де презентують різноманітні книжкові новинки, організовують читання та зустрічі з як і українськими, так й з іноземними письменниками і поетами. А істинних книголюбів вабить можливість купити новенькі видання та зануритись у справжню культурну атмосферу. Під час фестивалю місто перетвориться на справжній літературний карнавал, адже події “BookForum” охоплять понад 30 локацій міста.

Головною темою цьогорічного Форуму є відшукування причетного, на що організаторів надихнув однойменний вірш Грицька Чубая. Окрім цього, у 2019 році відзначають 70-річчя від його дня народження.

У програмі 26 BookForum — 20 тематичних кластерів і спецпроектів: Фікшн: Романтична література, Фікшн: Історична література, Поезія, Фантастика, Війна, Політика, Територія свободи: ЗМІ, Комікси, Освіта, Креативні індустрії та урбаністика, Бізнес та економіка, Жінка в темі, Історія, Наука і технологія, Мови та переклади, Філософія, Здоров’я, Стиль життя, Жива сцена.

Цікаві зустрічі та покази:

Презентація книжки “Стежками Карпат. 80 маршрутів Олега Ямалова в Українських Карпатах”
“Стежками Карпат. 80 маршрутів Олега Ямалова в Українських Карпатах” – це докладний піший путівник у Карпатських горах західної частини України. Книга пропонує 80 маршрутів, згрупованих по трьох регіонах Карпат.
Локація: Львів, Мулярська вулиця, 2а
Дата: 18 вересня,  11:00-11:45.

 

Автограф-сесія з Євгеном Клопотенком

Євген Клопотенко – відомий український кулінар, випускник кулінарної школи Le Cordon Bleu і засновник гастромайстерні Confiture.
Шанувальники відомого кулінара матимуть змогу зробити фото зі своїм кумиром.
Локація: Львів, Миколая Коперника вулиця, 17
Дата:  19 вересня, 13:00-13:45.

Показ фільму “Намір”

У Львові шанувальникам Любка Дереша покажуть екранізацію на його однойменний роман “Намір”.
Фільм створений компанією “ВАВІЛОН” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Локація: Львів, Миколая Коперника вулиця, 9
Дата: 19 вересня, 13:00 – 14:00.

Левинський в книзі й у виставкових проектах

Іван Левинський – один з найвідоміших архітекторів Габсбурзького Львова, підприємець, один з найбільших роботодавців свого часу у місті. Його фірма була причетна до незліченних будівництв і реконструкцій по всьому Львову та краї. 2019 рік у Львові став роком Івана Левинського. Саме цьому великому проекту і присвячена зустріч.
Локація: Порохова Вежа.
Дата: 19 вересня, 14:00.

Bookforum Best Book Awards – Церемонія нагородження

Відзначення найкращих книжок Форуму видавців
 Локація: Палац Мистецтв, конференц-зал
Дата: 19 вересня, 19:00.

Почесні гості:

Арундаті Рой — індійська екофеміністська письменниця, що пише англійською, активістка з питань соціальної справедливості й економічної нерівності, противниця неоліберальної глобалізації. Авторка сценаріїв і кількох збірок есеїв. Лауреатка Букерівської премії 1997 року за роман «Бог Дрібниць».

 Ельчін Сафарлі — азербайджанський письменник та журналіст, лауреат літературних конкурсів. Автор світового бестселеру «Солодка сіль Босфору». З ним можна буде зустрітися та підписати книжки

Мар’ям Петросян — вірменська письменниця, що пише у жанрі магічного реалізму та фентезі. Авторка світового бестселеру «Дім, у якому…». Входить до топ-10 опозиційних російськомовних письменників.

Форум видавців у Львові стане також першою культурною подією, яку відвідає після свого звільнення кінорежисер та письменник Олег Сенцов. Він презентує у Львові книгу, написану за ґратами.

Також уже другий рік поспіль BookForum стає майданчиком для знайомств із авторами міжнародної платформи Versopolis. Цього року його відвідають поети Перу Сайзпрез (Іспанія), Пол-Генрі Кемпбелл (Німеччина) та Адіса Башич (Боснія та Герцеговина). Для європейських авторів “BookForum” — нагода вийти на новий видавничий ринок і видати свої книжки українською.

 

Форум  Видавців у Львові – це подія, яку обов’язково мають відвідати всі поціновувачі літератури і не лише. Адже це місце, де можна відпочити, набратись нових знань та придбати так багато книг, що вистачить аж до наступного року.